תחום המכונות

לאחר למעלה משלושה עשורים של פעילות ענפה עם חברות ההיי-טק המובילות בארץ ובעולם, צברה החברה ידע וניסיון רב בפיתוח וייצור של פתרונות הנדסה אלקטרו-מכניים ומערכות מחשוב מורכבות. ענף ההיי טק הינו דינאמי ומוביל בחדשנות טכנולוגית. על כן, טרנספרו מתאימה את פעילותה לאופי הפעילות של לקוחותיה ומתאפיינת בגמישות, זמני תגובה מהירים, חדשנות ויצירתיות.

פרויקט Archer AC Compartment

פרויקט זה בוצע עבור אחת החברות הגדולות בעולם לציוד לבקרת תהליכי-ייצור לתעשיית המוליכים למחצה, טרנספרו פיתחה עבור החברה קופסת חשמל המשמשת לפיקוד ובקרת המכונה. דרישת הלקוח הייתה לפתח ולייצר מערכת פיקוד ובקרה תוך עמידה בסטנדרטים מחמירים ביותר של לקוח הקצה. למשל שימוש ברכיב "אלקפ" המזהה שינוי טמפרטורה במקומות הקריטים בתוך המערכת, שימוש ברכיבים יעודיים העומדים בתקני בערה מיוחדים ועוד.

המערכת עברה בדיקות איכות קפדניות הכוללות בדיקת מצלמה תרמית לזיהוי נקודות חמות בקופסת החשמל על מנת להימנע מלמקם רכיבים קריטים באזורי החום.

במערכת הוגדרו סוגים רבים של רכיבים כגון: ממטים, בקרים, מתגים, סנסורים וממסרים, אשר אופיינו ע"י חברת האחות טרנסאלקטריק שהינה מפיצה בלעדית של רכיבים פסיביים ואלקטרו מכניים של החברות המובילות בעולם.

כל שלבי הפרויקט מנוהלים ע"י טרנספרו החל מהגדרת מוצר ועד לייצור מסחרי – הנחיות הלקוח מוגדרות במסמך עבודה (SOW statement of work) ומשם מובילה טרנספרו את הפרויקט בהוצאתו לפועל על כל שלביו: מתכנון הנדסי, דרך פיתוח ותקינה ועד לפס ייצור מסחרי.