טרנספרו, חברה בקבוצת טרנס אינוביישן (TIG), היא יצרנית מובילה של רתמות, מארזים, ארונות אלקטרוניקה ומגוון רחב של הרכבות כבלים.

עם יותר מ-20 שנות ניסיון בייצור מתקדם של פתרונות כבילה ורתמות, תכנון אלקטרו-מכני ואלפי פרויקטים מוצלחים בשוק הישראלי, טרנספרו ביססה עצמה כספקית שירות רב-תחומית, מהימנה ואיכותית לתעשיות בולטות בשוק המקומי והעולמי.

בטרנספרו אנו מספקים פתרונות כבילה ותכנון אלקטרו מכני ללקוחות מכלל התעשיות: תעופה, צבא, מכשור רפואי, חקלאות, שידור, דפוס, אוטומציה ורובוטיקה, זיקוק ועוד.

בטרנספרו אנו מאמינים במוצרים שלנו. אנו מתגאים בהיותנו יצרן כבילה וספק פתרונות עם עין פקוחה אל עבר העתיד. המוצרים שלנו  מורכבים אך ורק מחומרים מתקדמים ברמת האיכות הגבוהה ביותר לטובת הולכה, חיפוי, בידוד, הקשחה, מיגון ומיוצרים במפעל שלנו המתהדר במיכון החדשני ביותר בתעשייה.

בכדי להבטיח ללקוחותינו את האיכות הגבוהה ביותר כלל המוצרים שלנו נבדקים, מנוסים ומאושרים על ידי צוות האימות המומחה שלנו. אנו חותרים באופן מתמיד לשיפור שביעות רצון לקוחותינו דרך יישום אפקטיבי של מערכות ניהול בקרת איכות ומערכות ניהול סביבת עבודה, תקינה ודוקומנטציה דוגמת: ISO9001, ISO13485, IPC610, IPC620, MIL STD, class 100 clean room ועוד. העמידה בסטנדרטים אלו וביעדים שהצבנו לעצמנו מבטיחה ללקוחותינו כי לטרנספרו היכולת לספק באופן עקבי מוצר העונה על כלל הדרישות בין אם של הלקוח ובין אם דרישות רגולטוריות שונות.

יציבותה ארוכת השנים של החברה והתחייבותה ללקוחותיה הופכות את טרנספרו לשותף מועדף עבור חברות המחפשות פתרון כולל, החל משלב האפיון, תוך עיצוב וייצור אב-טיפוס וכלה בפס יצור מסחרי.

החזון שלנו:

בטרנספרו, אנו שואפים לספק פתרון כולל, מקצה לקצה, המותאם אישית לצרכים המשתנים של כל אחד מלקוחותינו ברחבי תבל.

באמצעות צוות העובדים המקצועי שלנו, האיכות הבלתי מתפשרת של המוצרים ותהליך העבודה וכן גישתנו המכוונת לקוח, החזון שלנו הוא להוות ספק הנותן פתרון כולל במקום אחד למגוון רב של לקוחות.

המשימה שלנו:

  • מתן פתרונות בתחומי הייצור, הרכבות וכבילה  – הן פתרונות סטנדרטיים והן פתרונות בהתאמה אישית
  • להגיע לרמת יעילות אופטימלית והורדת עלויות ללקוחותינו
  • לעולם לא להתפשר על איכותו של הצוות, המערכות והתוצרים שלנו
  • להתמיד בשיפור תהליכי הייצור החל מהרכש, דרך אינטגרציה ואבטחת איכות וכלה בייצור מסחרי
  • סיום פרוייקטים באופן היעיל והמהיר ביותר בסביבה של דרישות משתנות של לקוחות
  • להישאר עדכניים וגמישים בתהליכים ומתודולוגיות במקביל לגדילתה של החברה והרחבת קהל לקוחותיה
  • לענות לצרכי לקוחותינו על ידי מתן שירות אישי, כל יום, כל היום

לקוחותינו בוחרים בטרנספרו על פני מתחריה מהסיבות הבאות:

צוות עובדים מקצועי

צוות טרנספרו מביא עימו מומחיות ארוכת שנים, מקצועיות וניסיון מוכח הבאים לידי ביטוי בכל אחד ואחד משלבי הפרוייקט.

איכות בלתי מתפשרת

אנו מקפידים על רף איכות גבוה, המובטח על ידי צוות מומחים מקצועי, ניהול תהליכים דקדקני ויעיל, ושנות ניסיון רבות בתחום. במבנה התעשייתי שלנו באופקים, נמצאים קו הייצור המסחרי, צוות העובדים המיומן והמקצועי וכן איזור ”חדר נקי” חדשני ברמת class 100, המיועד ליצור והרכבה של כבלים במתח גבוה בהתאם לתקנים המחמירים בתעשייה.

בקרת האיכות שלנו היא שילוב של תקני איכות קפדניים וייחודיים: כל מוצרי החברה עומדים בתקן המוביל ISO9001, ויתרה מזאת, לכל פרוייקט מדדי איכות עצמאיים המוגדרים על ידי הלקוח, מה שמבטיח מוצרים באיכות הגבוהה ביותר.

חלק מקבוצת טרנס אינוביישן-  (Trans Innovation Group (TIG

כחלק מהיותה שייכת לקבוצת טרנס אינוביישן וחברה אחות של טרנסאלקטריק, לטרנספרו יש גישה ישירה ליצרנים וספקים בינלאומיים של רכיבים אלקטרוניים. כחלק מהגישה של קבוצת טרנס אינוביישן לתת מענה כולל במקום אחד, לקוחות טרנספרו נהנים ממחירים אטרקטיביים וזמן אספקה מהיר.