טרנספרו היא מומחית בתכנון אלקטרו-מכני, ייצור רתמות מותאמות אישית, מארזים מותאמים אישית, ארונות אלקטרוניים ומגוון של הרכבות כבילה.  טרנספרו מציעה מגוון רחב של פתרונות עבור לקוחותינו הגלובליים בתעשיות שונות כגון רפואה, תעשייה, הנעה ובקרה, רובוטיקה, צבא ועוד.

למה לבחור בשירותים המותאמים של טרנספרו?

  • זמן הגעה מהיר לשוק (Time to market).
  • ידע, מקצועיות וניסיון מוכח.
  • ייצור באיכות יוצאת דופן.
  • גישה ממוקדת לקוח – אנו שמחים לעלות על ציפיות לקוחותינו.
  • יחס עלות – תועלת ללא תחרות.

בטרנספרו המטרה שלנו היא לספק ללקוחותינו פתרונות מותאמים מלאים – מעזרה בפיתוח ותכנון הקונספט לפרטי פרטים, החלת התכנית ההנדסית, מעבר מפיתוח לייצור המוני ועד תמיכה ברמת השטח.

בין אם המוצר שלכם מסובך או פשוט, סטנדרטי או מותאם, מצריך עמידה בלוח זמנים נוקשה וניהול קשוב – צוות המומחים שלנו יגרום לזה לקרות, בזמן ובתקציב.

תהליך הפקת הרכבות כבילה בהתאמה אישית:

תכנון ופיתוח:

בהסתמך על הדרישות הראשוניות של לקוחותינו נוכל לפתח קונספט עיצובי מותאם שיענה על צרכי המוצר. בין אם זו שאלה של תכונות המוצר, מפרט החומרים, שימוש בכלים חדשניים או אפילו גימור משטחים ברמה גבוהה – לנו בטרנספרו יש את המומחיות והידע הטכני לספק בעבור לקוחותינו פתרון מלא שיעמוד, ולעתים קרובות אף יעלה, על הציפיות.

יצירת אב-טיפוס:

במטרה לספק ללקוחותינו את הפתרון המיטבי ניצור אב-טיפוס. בהתבסס על אב-הטיפוס נוכל לוודא ולבדוק את מכלול הרכיבים של המוצר, להעריך את התכנון ובמקרים מסוימים אפילו לבצע בדיקות פונקציונליות ליישום המוצר בתנאי שטח.

הטמעה:

אחר אישור עיצוב ותכנון המוצר ניגש לשלב ההטמעה. בשלב זה נייצר תבניות ונאפיין את הכלים והציוד הנדרשים לייצור יחד עם הלקוח בכדי להבטיח כי הפתרונות אותם אנו מציעים מבטיחים יחס עלות תועלת אפקטיבי ככל הניתן.

ייצור המוני:

הרגע לו חיכינו ועמלנו – שלב הייצור. מפעל הייצור החדיש שלנו מתעל את המתודולוגיות האפקטיביות והמכשור המתקדם בתעשייה לטובת עמידה בדרישות הקפדניות ביותר תוך שמירה על איכות ללא פשרות.

יכולות הייצור ההמוני שלנו בשילוב עם ניסיון עתיר שנים ושירות ראשון במעלה הופכים אותנו לשותף אפקטיבי ואמין  בתחום התכנון האלקטרו-מכני וייצור כבילה ורתמות עבור לקוחותינו – לוקאלים וגלובליים כאחד.