פתרונות הייצור האלקטרוני של טרנספרו מספקים ללקוחותינו איכות ואמינות מוצר גבוהה במיוחד. בין אם הפרויקט מצריך high mix/low volume או low mix/high volume טרנספרו מחזיקה בכוח האדם, בכלים וביכולות היצרניות להגיש ללקוחותיה מוצר מוגמר בזמן ובתקציב.

בטרנספרו אנו משתמשים בשיטות העבודה המומלצות של התעשייה ומשקיעים בפיתוח סביבת ייצור גמישה ותשתיות מתקדמות בכדי לענות על כל דרישה העולה מלקוחותינו. מתקן הייצור שלנו מציע מהירות חסרת תקדים בהגדלת נפח הייצור ויכולות ניהול נפח ללא קשר למורכבות או תמהיל המוצר.

המפעל החדיש, המיכון המתקדם והכישורים הטכניים יוצאי הדופן של כוח האדם שלנו מבטיחים מסירה מושלמת ללקוחותינו פעם אחר פעם.

פתרונות ייצור אלקטרוני

בכדי לשמור על האיכות הגבוה ביותר בשוק הישראלי אנו מקפידים כי כל מוצר ומוצר יעבור סדרת מבחנים נוקשה לפני מסירתו ללקוח. בחינת המוצרים השונים מתבצעת באמצעות ציוד הבדיקה החדשני ביותר בשוק. רמתו הגבוהה של הליך הבדיקה מובטחת דרך אוטומציה של תהליכי מבדק ואימות מורכבים אם בשימוש במכונות חצי אוטומטיות ואם באוטומטיות לחלוטין.

כחלק מגישתנו למתן פתרונות ייצור בסטנדרטים הגבוהים ביותר אנו מנטרים ומתעדים בצורה מתמדת את שלבי הפרויקט השונים. אנו מלווים, מפקחים ומשפרים את תהליכי הייצור דרך שימוש במערכות ניהול מתקדמות, מותאמות התקנים העדכניים ביותר בתעשייה דוגמת ISO9001, AS9100, ISO 13485 ועוד.

טרנספרו מציעה תהליכי NPI כחלק משירותיה. אנו משלבים את הניסיון שלנו מהתעשייה עם חשיבה מחוץ לקופסא בכדי לספק פתרונות החל מאבי טיפוס מכנים ועד לשלב הייצור ההמוני. אנו מתעלים טכניקות ותהליכי ייצור בעלי רקורד מוכח בכדי למקסם את אפקטיביות תהליכי הייצור. התוצאה היא מסירה מהירה של מוצרים באיכות הגבוהה ביותר.

שותפים גלובליים

טרנספרו משלימה את תהליכי הייצור האלקטרוני הפנימיים באמצעות רשת יצרנים שותפים בינלאומית ברמת האיכות הגבוהה ביותר. מהתכנון הראשוני, דרך הייצור האלקטרוני ועד הייצור ההמוני – רשת השותפים שלנו הופכת לרשת הביטחון שלך. לקוחותינו יכולים לבחור בייצור ביתי או במיקור הייצור לאחד או יותר מהיצרנים המרכיבים את רשת השותפים שלנו – ללא לקיחת סיכונים מיותרים.