טרנספרו הינה מומחית בתחום התכנון האלקטרו-מכני וייצור כבלים, רתמות, מארזים, ארונות חשמל וארונות אלקטרוניקה. החברה מספקת יריעה רחבה של פתרונות בתחום הרכבה וייצור כבלים, עבור מגוון רחב של לקוחות במגזרים שונים כגון הרפואי , התעשייתי, הצבאי ועוד. לא משנה אם דרישות הלקוח פשוטות או מסובכות, סטנדרטיות או מיוחדות – לטרנספרו יש את הידע הטכנולוגי, הניסיון המקצועי ויכולת היצור לממש את הרעיון ולהפכו למוצר מוגמר. אנו מציעים פתרונות כוללים, המותאמים אישית לצרכי הלקוח, ומלווים את לקוחותינו בכל אחד משלבי הפרוייקט: רעיון ראשוני, עיצוב, הנדסה, ייצור ראשוני וייצור מסחרי.

ייצור כבלים

תהליך ייצור הכבלים בטרנספרו מתבצע תוך שמירה על איכות אלקטרונית ומכנית גבוהה בסביבת ייצור תובענית. הכבלים שלנו מתוכננים תוך שימוש בחומרים החדשניים ביותר על מנת לעמוד בדרישות מחמירות בתחומי החשמל, המכניקה ואיכות הסביבה עבור היישומים המאתגרים ביותר.

מפעל הייצור שלנו מתקדם, עדכני ומצויד במכונות חדישות הנחוצות לייצור סופי של כבלים מסוגים שונים, החל ממכונות גילוי וחיתוך חוטים וכלה במכונות אוטומטיות תומכות ייצור. הכבלים הסופיים עוברים אבחון מחמיר, באמצעות כלי בחינה ייעודים, לבדיקת שמישותם ואיכותם. כלי הבדיקה בשירות החברה הם מהמובילים בתעשייה ומבטיחים כי הכבלים המיוצרים בטרנספרו עומדים בכל דרישות הלקוח.

בטרנספרו אנו מקפידים על רף איכות גבוה, המובטח על ידי צוות מומחים מקצועי, ניהול תהליכים דקדקני ויעיל, ושנות ניסיון רבות בתחום.

היתרון של טרנספרו

טרנספרו מייצרת כבלים בהתאמה אישית, על פי הגדרות עיצוב ושימוש הלקוח. אנו מסייעים ללקוחותינו בבחירת כבלים ומחברים, טכניקות של פריסה וייצור, ועיצוב ממוחשב (CAD-computer aided design).

טרנספרו מציעה פתרונות של ייצור קצר טווח, טרם הייצור המסחרי, הכולל את תהליך הייצור על כל היבטיו, כולל חיתוך, דפוס, הרכבה, גימור, מעטפת, יציקות ובדיקה.

הגישה מכוונת הלקוח של טרנספרו ושנות הניסיון הרבות של החברה בתחום ייצור כבלים, הופכות אותה לשותף מועדף עבור לקוחותיה במגזרים השונים.

לפרטים נוספים – מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם